Domů > Camp 2011 > Často kladené otázky (F.A.Q.)

Často kladené otázky (F.A.Q.)

Pro koho je camp určen?

Camp je určen pro studenty mezi 14 a 20 lety. Jste-li starší a přece byste měli zájem se zúčastnit tohoto pobytu, kontaktujte nás prosím, pokud bude volná kapacita, rádi Vás uvítáme.

 

 

 

Jak dlouho se již tyto campy pořádají?

Tyto tábory mají již dlouholetou tradici a každý rok jich proběhne zhruba 20 na různých místech po celé ČR.

 

Proč záleží na tom, z kterého jsem města?

Dáváme přednost účastníkům ze Zlína a blízkého okolí a to z několika důvodů. Po campu se zpravidla pořádá Follow Up - což jsou 2 dny, který tráví američtí studenti ve Zlíně a během kterého pořádáme společné výlety, sportovní akce a pod.

Během Follow Up programu je možné ubytovat americké studenty ve vašich rodinách. Pro ně je to bližší seznámení s kulturou, pro vás zase příležitost pro další konverzaci. Pokud byste měli zájem ubytovat nějaké americké studenty, kontaktujte prosím organizátory.

Účastníci campu pak mají možnost se během celého školního roku zúčastnit na akcích pro mládež ve Zlíně: MAXi MLáDEž, DŽUZNA, CB MLÁDEŽ, který je organizátorem campu. Jedná se o různé setkání, sportovní aktivity, výlety, víkendové akce, hudební večery atd.

Pokud nejste ze Zlína, prosím kontaktujte organizátory. Dáme Vám vědět, kde se koná English Camp nejblíže Vašeho města. English Camp spolupořádají kluby mládeže zhruba v dalších 20 městech. MAPA ENGLICH CAMPŮ ČR 2018

 

Mohu dostat potvrzení (fakturu) pro svého zaměstnavatele?

Mnozí soukromí, ale především státní zaměstnavatelé přispívají na prázdninové pobyty dětí svých zaměstnanců. Pokud tedy máte tuto možnost, vystavíme vám potvrzení (fakturu) pro vašeho zaměstnavatele.

 

Proč je camp tak levný v porovnání s ostatními nabízenými kurzy?

Nejedná se o klasickou komerční akci, na které je nejdůležitější zisk. Američtí studenti si cestu do České republiky i všechny ostatní náklady hradí ze svého a proto vám můžeme nabídnout cenu, která je výhodná.

Storno poplatky

  • 30% z ceny pobytu při zrušení pobytu nejpozději 90 dní před začátkem akce
  • 50% z ceny pobytu při zrušení pobytu či jeho části v období od 6 do 30 dnů před začátkem
  • 70% z ceny pobytu při zrušení pobytu či jeho části v období od 1 do 5 dnů před začátkem
  • 100% z ceny pobytu při zrušení pobytu či jeho části v den uskutečnění

 

nahoru